|

Tesla і SolarCity забезпечили сонячною енергією цілий острів

Компанії Tesla Motors і SolarCity, нещодавно завершили своє злиття, реалізували проект по забезпеченню енергопотреби цілого острова за допомогою сонячних панелей. Про це повідомляється в офіційному блозі SolarCity.

tesla-island-of-ta_u-american-samoa-2

Компанії Tesla Motors і SolarCity, нещодавно завершили своє злиття, реалізували проект по забезпеченню енергопотреби цілого острова за допомогою сонячних панелей. Про це повідомляється в офіційному блозі SolarCity.

Як зазначає співзасновник SolarCity Пітер Райво, менш ніж за рік на острові Тау в Американському Самоа їм вдалося побудувати мережу з 5328 сонячних панелей і 60 батарей для зберігання енергії, які здатні забезпечити майже 100% потреб населення острова. Потужність екологічно чистої електростанції становить 1,4 МВт.

За запевненням творців, навіть при відсутності сонячного світла всі 600 жителів Тау зможуть максимально задовольняти свої енергопотреби протягом трьох діб. Для повної зарядки мережі потрібно 7 годин.

Кіт Ahsoon, місцевий житель, чия сім’я володіє одним з продовольчих магазинів на острові:

Я пам’ятаю часи, коли ми були не в змозі отримати човен на острів протягом двох місяців. Ми покладаємося , перш за все на човни, що запезпечують постачання дизельного палива для генераторів всіх наших електростанцій. Після того, як запаси палива знижуються, ми намагаємося зберегти його, використовуючи його тільки вранці і після обіду. Для забезпечення водою тут також використовують насоси і все в селі залежить від цього наявності електроенергії. Важко жити не знаючи, що станеться. Я пам’ятаю, як ріс, використовуючи світло свічок. А тепер, в 2016 році, ми все ще відчували ті ж проблеми

Але тепер сонячна батарея і система є набагато більш надійним і створюють енергетичну незалежність острова. Ahsoon додав:

Тут завжди сонячно і енергія від сонця змусить мене спати більш комфортно, просто знаючи, що я буду в змозі обслуговувати своїх клієнтів
solarcity_tau_pv_plant

Проект був профінансований Американським Самоа органом економічного розвитку, Агентством з охорони навколишнього середовища та Департаментом внутрішніх справ, і, як очікується, дозволить острову істотно економити на витратах енергії.

Проект покликаний продемонструвати потенційну вигоду від злиття Tesla Motors і SolarCity. Згідно з розрахунками, нова система дозволить економити близько 414 тис. літрів дизельного палива щорічно. З огляду на зростаючу вартість пального і витрати на логістику, вигода від використання відновлюваних джерел енергії повинна бути дуже істотною.

Тесла використовує проект в якості прикладу того, що мікромережі можуть зробити для громад у віддалених районах. Компанія також інвестувала в аналогічні проекти в Африці за допомогою запуску програми відключення від електричних мереж .

Про завершення угоди по злиттю Tesla Motors і SolarCity стало відомо 18 листопада. Компанія Ілона Маска заплатить за SolarCity близько $ 2 млрд. Компанія SolarCity існує з 2006 року. Вона займається проектуванням і установкою сонячних енергосистем.

Схожі записи