Українські автолюбителі перевірили біопаливо

Біопаливо – це справжня альтернатива традиційному пальному. На свічках автомобілів, заправлених біопаливом, які пройшли майже тисячу кілометрів, не утворилося жодного нагару. Учасники екопробігу «Дорогами України» залили в свої авто біопаливо для того, щоб довести, що воно екологічно чисте і не шкідливо для механіки

0278_bioethanol

Біопаливо – це справжня альтернатива традиційному пальному. На свічках автомобілів, заправлених біопаливом, які пройшли майже тисячу кілометрів, не утворилося жодного нагару. Учасники екопробігу «Дорогами України» залили в свої авто біопаливо для того, щоб довести, що воно екологічно чисте і не шкідливо для механіки, розповіла кореспонденту Укрінформу співорганізатор акції Олена Юркіна.

У екопробізі беруть участь більше десяти авто, в дорозі заправляємося паливом з додаванням біоетанолу. Ми хочемо перевірити, як вплине це паливо на наші авто і продемонструвати іншим автовласникам, що біопалива не потрібно боятися. Перед нашим експериментом ми замінили в авто свічки запалювання. Всі автовласники знають, якщо з паливною системою щось буде негаразд – це відіб’ється в першу чергу на свічках запалювання, – пояснила Юркіна.

Учасники незвичайного ралі проїхали більше 800 км за маршрутом Київ – Біла Церква – Вінниця – Хмельницький. Вже після фінішу, який відбувся парку культури і відпочинку ім. Гагаріна в Житомирі учасники автопробігу поділилися враженнями від експлуатації автомобілів, заправлених біопаливом.

Під час старту у Києві ми на трьох автомобілях, причому дуже різних за класом («Шевроле-Нива», «Волга-ГАЗ» і «Міцубіші Аутлендер»), поміняли свічки запалювання, вірніше, поставили нові, щоб подивитися, як вплине на них біопаливо. Наш автопробіг був не дуже великої протяжності, тим не менш, ми переконалися, що абсолютно ніякого нагару не утворилося. Це зайвий раз доводить, що біопаливо не шкідлива для механіки і екологічно чисте, – розповів один з організаторів пробігу Георгій Чижов.

Схожі записи