|

Сонячний браслет SolarHug: зручно та практично

Браслет SolarHug із флеш-накопичувачем може генерувати енергію завдяки парі сонячних панелей і заряджати різні девайси з допомогою вбудованого акумулятора ємністю 2000 мАг. Маса гаджету становить близько 80 грамів.

braslet_solarhug

Прототип нового пристрою від словацьких стартаперів здатний значно продовжити час роботи смартфонів, планшетів та інших пристроїв. Браслет SolarHug може генерувати енергію завдяки парі сонячних панелей і заряджати різні девайси з допомогою вбудованого акумулятора ємністю 2000 мАг. А ще в нього вбудований флеш-накопичувач з об’ємом пам’яті до 128 гігабайт.

При цьому однієї години під променями сонця повинно вистачити, щоб зарядити браслет на 10%. Однак зарядку можна здійснити і звичайним способом, застосувавши комп’ютер або мережевий адаптер, USB-інтерфейсом. В залежності від версії пристрою, крім USB-кабеля воно оснащується кабелем MicroUSB або Lightning, що дає можливість заряджати різні гаджети. Зокрема, смартфону повинно вистачити однієї хвилини «синхронізації» з браслетом, щоб набрати 2 відсотки заряду.

Пристрій реалізовано в алюмінієвому корпусі товщиною 7 міліметрів, його маса становить близько 80 грамів. SolarHug володіє вологостійкістю, також у ньому передбачена індикація стану. Для браслета доступно три колірних рішення. У разі успішного завершення кампанії випробувань, браслет може надійти в продаж влітку наступного року.

Схожі записи