|

Український стартап розробив систему “розумного будинку” за $400

Нова розробка українців допоможе віддалено керувати пристроями у приватному будинку. На даний момент пристрій оснащений модулями Wi-Fi, Bluetooth і інфрачервоним портом, що дозволяє підключити його до кондиціонера, розеток, освітлення, аудіосистеми і телевізора.

branto

Сонячні енергосистеми, вітрові генератори чи теплонасоси – це засоби енергопостачання, що потребують для їх оптимального використання надсучасних технологічних рішень. Цікаву розробку запропонували українські стартапери, яка, сподіваємось, в подальшому знайде своє застосування і у галузу управління ефективними системи енергопостачання домогосподарства. Український стартап розробив пристрій для “розумного будинку”. Гаджет під назвою Branto дозволяє дистанційно стежити за тим, що відбувається вдома, а також управляти побутовою технікою.

Пристрій виконаний у формі кулі і оснащений цілим набором електроніки. Зокрема, тут є динаміки і HD-камера з кутом огляду 360 градусів. Завдяки цьому господар може стежити за своїм будинком зі смартфона. Також передбачена функція “домашнього сторожа” – система нічного бачення і вбудовані сенсори миттєво попередять власника про підозрілі активності в приміщенні.

Крім того, модулі Wi-Fi, Bluetooth, інфрачервоний порт дозволяють підключити Branto до кондиціонера, розеток, освітлення, аудіосистеми, телевізора і т. п. Всім цим можна управляти зі смартфона і навіть з Google Glass.

Зараз українці збирають кошти на розвиток проекту на Kickstarter. Потрібно мінімум $500 тисяч. Підтримати їх можна, оформивши попереднє замовлення на Branto за $300. На ринку гаджет повинен з’явитися восени і буде коштувати на $100 дорожче.

Схожі записи