В Україні почали випуск автомобільного біопалива

ДК “Укргазвидобування” з березня 2011 року почала виробництво біопалива на Шебелинському газопереробному заводі (ГПЗ). Програма по виробництву біопалива на Шебелинском ГПЗ розпочата минулого року. Біопаливо Е-95-40 (зимове) робитиметься щорічно в період з жовтня по квітень. Відповідно біопаливо Е-95-40 (літнє) випускатиметься з квітня по жовтень. На сьогодні виробничі потужності Шебелинского ГПЗ дозволяють здійснювати виробництво біопалива в об’ємі 4 тис. тонн щомісячно.

У компанії відмічають, що в умовах стрімкого росту цін на бензин і дизпаливо склалися сприятливі умови для розвитку виробництва альтернативного палива.

Як пояснили в “Укргазвидобування”, біопаливо є альтернативою традиційним бензинам і є більш екологічним, оскільки продуктом його згорання є вуглекислий газ, а не важкі метали, як у випадку з бензинами.

Шебелинский газопереробний завод є провідним підприємством по переробці нафтопродуктів в структурі ДК “Укргазвидобування”. ГПЗ робить автомобільні бензини марок А-76, А-92, А-95, А-98, дизельне паливо, зріджений газ, уайт-спірит, мазут, бітум і інші нафтопродукти.

Схожі записи