GSR-110B – мобільна, гнучка електростанція

Останніми роками на ринку з’явилася безліч портативних і досить компактних установок для отримання електрики з сонячної енергії. Але представлена тут сонячна установка під назвою GSR – 110B, розроблена японською компанією OS Co., має одну унікальну особливість, яка виділяє цей пристрій серед багатьох десятків інших. GSR – 110B має висувні гнучкі сонячні панелі, які заряджають вбудований акумулятор пристрою збираючи сонячні промені і перетворюючи їх в електрику за допомогою фотогальванічних елементів. Пристрій забезпечує вихідну потужність 40 ват. Звичайно, забезпечення цілого будинку електрикою від цієї установки є важким завданням, Ви не зможете підключити до неї навіть холодильник, не кажучи вже про живлення водяного або дренажного насоса.

Але для включення, приміром, до трьох енергозберігаючих лампочок через розетку 12-вольт, вона цілком згодится. Отже GSR – 110B можна розглядати в якості портативного аварійного джерела живлення при частих відключеннях електрики. Додатковою гідністю GSR – 110B являється можливість підключення двох пристроїв разом для подвоєння вихідної потужності. Установка також відрізняється супер-низькою напругою. Гнучке і легке полотно з аморфних генеруючих фотоелектричних елементів змонтоване на рулонний механізм, захований усередині установки. Це дійсно екстраординарна інноваційна ідея для отримання сонячної енергії!

Установка GSR – 110B супер-компактна і має вагу лише 3 кілограми, тому її можна узяти з собою у будь-яку поїздку. Пристрої ідеально підходять для забезпечення електроенергією заходів на відкритому повітрі, будівельних майданчиків, віддалених від ліній електропередач. Їх можна використовувати в таборах при виникненні надзвичайних ситуацій і стихійних лих де не потрібно велику потужність для освітлення або роботи якого-небудь устаткування.

Схожі записи