З’явився автомобіль, що працює на продуктах життєдіяльності людини

Британська фірма Geneco Company розробила автомобіль, що працює на природному газі, який використовує метан, що виникає в людських екскрементах. Компанія називає цей VW першою машиною, що працює на невичерпній енергії людини. Газ метан, фірма Geneco збирає на очисних спорудах компанії Wessex Water. Для роботи на цьому газі фірма Greenful переобладала VW New Beetle. Його назвали Bio Bug (Біо-жук). В принципі цей автомобіль нічим не відрізняється від будь-якого іншого, що працює на природному газі. Запаху, що видає походження газу, так само не відмічено.

З цього газу видалений і СО2, що руйнує атмосферу. Витрата газу невелика: для того, щоб цей “жук” проїхав 16 тисяч кілометрів, йому достатнє экскрементів, “вироблених” в 70 сім’ях.

Дволітровий чотирициліндровий VW New Beetle, використаний британцями, здатний розганятися до швидкості 183 км/годину, але, в принципі, швидкість залежить тільки від конструкції

мотора, а не від виду палива.

Стартує цей газомобіль на бензині і їде на нім декілька кілометрів, поки мотор не розігріється до потрібної температури. Потім мотор сам перемикається на метан.

Якщо пілотна стадія пройде успішно, Geneco хоче перевести усі свої автомобілі на метан.

Схожі записи