В Ізмаїлі на Одещині побудують сонячну електростанцію потужністю 20 МВт

Сонячна електростанція “ГудзовкаСолар” розміститься на території у 40 гектарів у північно-східному районі районного центру

cigs_solar_panel

В Ізмаїлі впроваджують сучасні технології отримання енергії з відновлюваних джерел. Тут планують збудувати сонячну електростанцію потужністю 20 МВт. Вона розташується на території у 40 гектарів у північно-східному районі районного центру, що носить назву «Гудзовка». Зараз триває розробка детального плану території під установку сонячних батарей сонячної електростанції “ГудзовкаСолар”.

Поки говорять про 40 гектарів, а всього там територія площею 135 га. Мер сподівається, що в процесі розробки детального плану з’являться ще бажаючі розмістити в цьому місці сонячні електростанції.

Міський голова Ізмаїлу Андрій Абрамченко вважає, що будівництво станції – найефективніший спосіб освоєння земель міської громади, оскільки запропонована найкраща ціна. За розрахунками, “ГудзовкаСолар” принесе до бюджету міської громади десятки мільйонів гривень. Для порівняння, у попередні роки дохід від вказаної ділянки землі становив щонайбільше 300 тисяч гривень.

Схожі записи