Велогенератор – джерело електрики для дому

Стаціонарний велогенератор “замінить” електростанції.

free_hybrid_electric_bike

У світі, де майже половина населення або не має доступу до електрики, або цей доступ обмежений, домашній пристрій, що виробляє енергію завдяки людській силі, може мати велике значення, і один меценат готовий вкласти в цей проект гроші, щоб змінити життя мільярдів.

Manoj Bhargava, засновник компанії 5-hour Energy, замість розкішного способу життя зосередився на вирішенні актуальних проблем нашого часу, в першу чергу отримання енергії і води. Bhargava вирішив витратити 90% своїх заощаджень на доброчинність: “Служіння іншим, здається, єдиний розумний вибір для використання багатства. Інші варіанти, особливо особистого споживання, представляються або непотрібними або шкідливими”.

Bhargava також заснував рух Billions in Change, метою якого є “побудувати краще майбутнє шляхом створення і реалізації ріш ень серйозних проблем, що стоять перед світом в галузі водних ресурсів, енергії і здоров’я”. Він пропонує кілька нововведень, які можуть зробити реальний вплив на життя багатьох людей, у тому числі стаціонарний велогенератор, новий медичний прилад, новий погляд на геотермальну енергію та спосіб отримання питної води.

Перше з цих пристроїв, Free hybrid Electric bike, описується як “маленький, легкий і нескладний”. Ця установка може виробляти електроенергію, необхідну для живлення сільського будинку протягом 24 годин всього за годину обертання педалей установки. Чоловік крутить педалі велосипеда, що приводять в рух маховик, який активізує генератор, енергія накопичується в батареї.

В державах одна установка може використовуватися для зарядки кількох батарей для окремих будинків.

Схожі записи