Цього року в Британії з’явиться безпілотний електромобіль

На пішохідних вулицях Англії з’являться безпілотні електромобілі, оснащені 22-ма різноманітними сенсорами для побудови своєрідної карти простору навколо них, аби зручно пересуватись на невеликих швидкостях без будь якої загрози для людей та інших транспортних засобів.

no_pilot_1

Британська компанія RDM Group представила автономний електромобіль Lutz Pathfinder для перевезення людей в пішохідних зонах, який з’явиться в Сполученому Королівстві вже цього року.

Lutz Pathfinder здатний перевозити двох пасажирів з багажем, із максимальною швидкістю до 24 км/год. на відстань близько 60 км без підзарядки. Творці проекту переслідують відразу декілька цілей, маючи намір хоч трохи зменшити ступінь забрудненості атмосфери, споживання бензину і кількість пробок на дорогах. Крім того, невисока швидкість пересування також призведе до зниження числа аварій. Використовувати подібний засіб пересування планується в парках, аеропортах, торгових центрах, на територіях різних навчальних закладів, на майданчиках для гольфу та в інших пішохідних зонах.

nj_pilot_2

Безпілотний електромобіль Lutz Pathfinder оснащений 22-ма різними сенсорами, включаючи панорамні камери, лазерні датчики і радари, які використовуються для побудови картинки середовища навколо машини. В автомобілі передбачена можливість передачі управління водієві. Перебуваючи в автономному режимі, Lutz Pathfinder зможе прореагувати на виклик клієнта, який вкаже йому відправну й кінцеву точки за допомогою відповідного додатку для смартфона.

Випробування в британському місті Мілтон-Кінс пройдуть три прототипи, котрі з’являться на вулицях Англії вже цього року. Якщо результати будуть хорошими, то RDM Group має намір поступово запустити в різних містах Сполученого Королівства ще близько 40 електромобілів.

Схожі записи