Концерн E-ON відмовляється від традиційної енергетики

Великий німецький енергетичний концерн E-ON повідомив, що збирається відмовитись від роботи у сферах традиційної енергетики.

Еергетичний гігант E-ON (Німеччина) розповсюдив повідомлення про свої наміри щодо відмови розвитку проектів у галузі традиційної енергетики.

Натомість німці хочуть почати розвивати напрямки відновлювальних джерел енергії.

“Дуже стрімкі та різкі зміни на глобальних ринках енергетики, технічні інновації та швидке зростання індивідуальних очікувань приватних клієнтів змушують нас почати працювати в нових напрямках. Для нас це дуже сміливий старт”, – йдеться у повідомленні концерну.

“Бізнес-модель, яка існувала до цього часу, не відповідає новим викликам. Саме тому ми радикально перебудовуємо концерн”, – додають німецькі енергетики.

Таким чином один з найбільших енергетичних концернів Німеччини збирається відмовитись від напрямків, пов’язаних з виробництвом енергії з традиційних джерел – газу, вугілля та мирного атому.

Початок реструктуризації E-ON намітили на початок 2016 року. На кількості робочих місць, зазначають у концерні, це не позначиться.

Раніше ми повідомляли, що у США вартість кіловату, добутого завдяки альтернативній енергетиці, зрівнялась з “традиційним” кіловатом.

А у Шотландії всі енергетичні потреби приватного сектору забезпечують вітрові електростанції.

Схожі записи