Вісім автовиробників уніфікували зарядку для електрокарів

Вісім автовиробників – Audi, BMW, Chrysler, Daimler, Ford, General Motors, Porsche і Volkswagen – уніфікували зарядні пристрої для електромобілів. Демонстрація розробки пройде на наступному тижні в рамках міжнародного симпозіуму в Лос-Анджелесі, присвяченого електрокарам.

Виробники об’єднали в одному пристрої можливість підключення до одно-і трифазних зарядок, до побутової електромережі і спеціальних зарядочних станцій, що дозволяє повністю «заправити» електромобіль за пару десятків хвилин. Уніфіковані зарядки з’являться у продажу з кінця 2012 року, а перші серійні автомобілі, обладнані подібними пристроями, вийдуть на ринок в 2013 році.

Раніше про бажання уніфікувати зарядні пристрої для електрокарів і гібридів заявили компанії Toyota, Nissan, Mitsubishi Motors і Fuji Heavy Industries, що випускає автомобілі під маркою Subaru. Очікується, що до цієї групи в перспективі приєднаються ще 158 фірм (в основному японські), а також 20 зарубіжних організацій – наприклад, альянс PSA Peugeot Citroen.

Схожі записи