Індія пройшла позначку в 2 КВт сонячних потужностей

Індійський уряд оголосив, що нація подолала психологічний бар’єр у 2 ГВт сумарних потужностей сонячної енергії, підключених до енергомереж.

sonyachna_energiya

Індійський уряд оголосив, що нація подолала психологічний бар’єр у 2 ГВт сумарних потужностей сонячної енергії, підключених до енергомереж.

У заяві на своєму сайті, індійське Міністерство нових і поновлюваних джерел енергії повідомило, що наприкінці вересня до мереж було підключено 395 МВт потужностей фотовольтаїки, які були встановлені в 2013-2014 фінансовому році, в рамках загальної мети в 1.1 гігават.

У рамках нещодавньої публікації про 750 МВт фазі Національної сонячної місії Джавахарлала Неру, цифри інсталяцій вражають, але все одно залишаються незначними порівняно обсягами генерації вітрової енергії в країні.

Сполучені з енергомережею сонячні ферми, як цей проект Гуджарат, подолали бар’єр в 2 ГВт вироблюваних потужностей в Індії.

Чергові 808 МВт вітрової енергії були встановлені в поточному фінансовому році, що дає сукупні 19,8 ГВт.

Малі гідроелектростанції, з сумарною потужністю в 3,7 ГВт, продукти цукрової тростини з 2,4 ГВт вироблення, також перевищують показники сонячної виробітку. Енергія біомаси ( сумарна потужністю 1,3 ГВт ) і енергія з відходів ( 99 МВт) завершують перелік підключених до енергомереж поновлюваних джерел енергії, позначених міністерством.

Поза – мережева вироблення сонячної енергії становить 139 МВт і поступається виробленні нежмиховой біомаси ( 491 МВт ) і газогенеруючої біомасі ( 163 МВт).

Ці цифри означають, що сонячна енергія є третім, найбільш важливим поновлюваним джерелом енергії, для автономного електропостачання, випереджаючи енергію з відходів ( 116 МВт), водяні млини ( 11 МВт ) і міні-ветрякі/гібрідние системи (2 МВт).

Схожі записи