|

Infinyte I4: Електрокатер нового покоління

Канадська компанія Infinite презентує світу наводний електротранспорт, що має стати реальною альтернативою класичним катерам. Infinite 14 має здобути на воді не менший успіх ніж електромобілі та гібриди на дорогах.

4779_11111

У Канаді компанія Infinite презентувала Infinyte I4, електрокатер що має створити альтернативу сучасним гідроциклам та катерам на воді, накшталт електромобілів та гібридів на дорогах.

Гідроцикл має вишуканий вигляд, важить 223 кілограми та може вмістити 8 пасажирів. Його максимальна швидкість 13 км/год. Машина може працювати протягом десяти годин поспіль, але цей час варіюється в залежності від типу батареї та використання. На борту є зарядний пристрій, що зарядить батареї у крайньому випадку, але може й заряджатись вдома, від стандартної розетки. Для відслідковування заряду батареї на борту електрокатера є панель із дисплеєм.

Катер Infinite 14 не працює на бензині, тож є абсолютно чистим та безпечним для навколишнього середовища. Ніяких вихлопних газів чи витоків палива, а легкість робить його зручним для транспортування.

Електрокатер коштує 12 999 $ і має дилерів в шести країнах світу окрім материнської Канади, котра славиться своїм піклуванням про навколишнє середовище.

У компанії є плани створити швидший електрокатер – Infinite 8, котрий розвиватиме швидкість до 32 км/год, вміщатиме на борту 10 пасажирів та акумулятор, що підтримуватиметься за допомогою біодизельного генератора. Творці упевнені що їхні творіння стануть у нагоді туристам, що захочуть не лише мандрувати без зайвого шуму та запаху, а й не забруднюючи навколишні води нафтовим паливом, тож пророкують катерам Infinite неабиякий успіх.

Схожі записи