Процес складання Volkswagen Passat забезпечить сонячна енергія

Компанія Volkswagen запустила в експлуатацію на заводі в місті Чаттануга власну сонячну електростанцію. Енергія буде використовуватися для виробництва машин моделі Passat. В даний час комплекс сонячних батарей, що належить Volkswagen, є найбільшим в США, його максимальна потужність складає 9,5 МВт. Екологічно чиста енергія буде використовуватися для виробництва автомобілів Passat.

Як повідомив директор заводу Volkswagen в Чаттануга Френк Фішер, компанія дуже пишається тим, що запустила сонячну електростанцію такої потужності. Цей об’єкт є ключовим елементом програми “Think Blue. Factory” і служить ще одним підтвердженням зацікавленості Volkswagen в захисті навколишнього середовища.

Згідно з прогнозами, кількість енергії, яку будуть виробляти 33 600 кристалічних сонячних панелей, складе близько 13 100 МВт / год на рік. Отримана енергія буде використовуватися безпосередньо у виробництві, при цьому сонячні панелі зможуть забезпечувати 12,5% енергетичних потреб заводу при роботі на повну потужність і 100% – в неробочий час.

volkswagen_v_chattanuga_1

Схожі записи