|

Tesla Model S побила світовий рекорд (ВІДЕО)

Електромобіль Tesla Model S P85D, який був показаний публіці минулого року, встановив новий світовий рекорд. Досягнення було офіційно зафіксовано представниками Національної драгрейсингової асоціацієї електричних автомобілів NEDRA.

tesla_model_s_p85d

У минулому році компанія Tesla Motors представила публіці вдосконалену версію свого електричного спорткара Model S P85D, яка мала вражаючі характеристики.

Нагадаємо, що Model S P85D оснащується двома електричними двигунами і здатна розвивати швидкість до 100 км/год за 3,2 секунди, що дає йому почесне звання кращого електричного спорткара.

Як повідомляє ресурс geeky-gadgets.com електромобіль Tesla брав участь в гонках на чверть милі, які проходили в Палм-Біч (США). Під час заїзду автомобіль компанії Елона Маска зміг встановити новий світовий рекорд серед електромобілів, проїхавши цю відстань за 11,6 секунди.

При цьому щоб розігнатися до 100 км/год, йому знадобилося 3,1 секунди, що на 0,1 секунди швидше, ніж заявлено в специфікаціях.

Цей рекорд був офіційно зафіксований представниками Національної драгрейсингової асоціацієї електричних автомобілів NEDRA.

Відео рекорду Tesla Model S P85D можете подивитися на відео нижче.

Схожі записи