У Росії з’являться електричні маршрутки

Вже найближчим часом на російському ринку можуть з’явитися електричні пасажирські мікроавтобуси місткістю до 17 місць. Дозвіл на імпорт і продаж у Росії комерційних електромобілів марки Smith Edison отримала компанія «Ривольт».

Дана модель створена на базі Ford Transit. Крім пасажирських мікроавтобусів, на російський ринок можуть надійти електричні вантажопасажирські та вантажні фургони, а також вантажні шасі. У загальній складності на території Російської Федерації будуть доступні для покупки відразу 18 модифікацій Smith Edison, які виробляються на англійському заводі в Нью-Кастлі.

Як стверджує генеральний директор компанії «Ривольт» Максим Осоріна, ще до кінця 2012 року буде завершено сертифікацію вантажного електромобіля Smith Newton. Зарядка акумуляторів здійснюється від побутової електромережі, і для цього необхідно 4:00. Літій-іонні акумулятори мають ємність до 40 кіловат на годину, і це забезпечує пробіг до 160 кілометрів з повним навантаженням. А спеціальна гальмівна система надає можливість підзарядки батарей за рахунок енергії гальмування.

Схожі записи