|

Топ 5 найбільших сонячних електростанцій світу

Немає ніяких сумнівів, що фотовольтаїка (PV) знаходиться в тренді багатьох розвинених країн – особливо в Китаї, Японії, Німеччині та США, що роблять величезні інвестиції в будівництво сонячних електростанцій. Дослідження показують, що якщо нинішні темпи зростання збережуться, то до 2020 року близько 10% електроенергії в світі може бути отримано за допомогою сонячної енергетики.

pv_station

Сонячна енергетика може мати свою критику та певні обмеження в порівнянні з традиційними енергетичними ресурсами такими як вугілля, нафта і газ. Немає ніяких сумнівів, що фотовольтаїка знаходиться в тренді багатьох розвинених країн – особливо в Китаї, Японії, Німеччині та США, що роблять величезні інвестиції в будівництво сонячних електростанцій.

Дослідження показують, що якщо нинішні темпи зростання збережуться, то до 2020 року близько 10% електроенергії в світі може бути отримано за допомогою сонячної енергетики. Тисячі фотоелектричних панелей, які часто охоплюють кілометри пустелі символізують майбутнє альтернативної енергетики.

pv-solar-image

Топ 5 найбільших у світі сонячних електростанцій

Сонячна електростанція Sambhar Lake, Індія.

Консорціум з 6 державних компаній, в тому числі Bharat Heavy Electricals Ltd., Power Grid Corp of India, Hindustan Salts. Потужність: 4000 МВт. Новий монстр – сонячна електростанція в Індії, буде побудована близько 70 км від Джайпуру (Раджастхан), матиме потужність у вісім разів вищу в порівнянні з існуючими сонячним електростанціями в Сполучених Штатах. Проект $ 4 млрд є предметом використання потенціалу сонячної енергії в Індії. Тим не менше, існує конфлікт між Урядом штату, що хоче використовувати землі для добування солі, та бажання федерального уряду, яке прагне до розробки сонячних проектів.

Сонячна електростанція Longyangxia Dam Solar Park, Китай.

Потужність: 850 МВт. Перша черга проекту 320 МВт була завершена в кінці 2013 року, а друга черга – 530 МВт в кінці 2015 року. Загальна площа 23 квадратних кілометри. Сонячна електростанція інтегрована з гідроелектростанцією. Парк з’єднано з однією гідравлічною турбіною, які автоматично регулюють потужність для врівноваження змінного навантаження від сонячної електростанції перед передачею електроенергії в енергомережу. Такі рішення нівелюють проблеми , пов’язані зі змінною сонячної генерації, допомагаючи економити воду.

Сонячна електростанція Kamuthi Solar Power Project, Індія.

Потужність: 648 МВт. Проект завершено в вересні 2016 року. Станцію збудовано в 90 км від Madurai в штаті Tamil Nadu, Індія. Цей проект реалізовано державою. Сонячна установка складається з 2,5 млн сонячних модулів і 27000 метрів конструкцій. Проект складається з 576 перетворювачів і 154 трансформаторів і майже 7500 км кабелів. Панелі займають 1270 гектарів землі. було використано 30000 тонн оцинкованої сталі. Близько 8500 співробітників в середньому працювали встановлюючи близько 11 МВт в день, щоб збудувати станцію у встановлені терміни.

Сонячна електростанція Solar Star, California, США.

MidAmerican Solar, SunPower Corp. Потужність: 580 МВт. Проект Solar Star, розташований в Kern та Los Angeles Counties, розпочався в 2013 році і. Після завершення об’єкт буде мати більш 1,7 мільйона сонячних панелей. Він вже постачає понад 170 МВт-год до енергомережі Каліфорнії.

Сонячна електростанція Тopaz, California, США

MidAmerican Solar. Потужність електростанції: 550 МВт. Для будівництва станції, розташованої на рівнині Carrizo Plain of San Luis Obispo County, знадобилося 2 роки і $ 2,5 млрд. Її 9 млн сонячних панелей, розкиданих по 9,5 квадратних миль.

pv_copper-mountain

Схожі записи