Італійці розробили електрокар з 500-кілометровим запасом ходу

Італійське ательє Lazzarini Design представило проект компактного тримісного електрокара під назвою Minima, який може проїжджати без підзарядки майже 500 кілометрів. Габаритна довжина новинки становить 2990 міліметрів, а колісна база дорівнює 1700 міліметрів. За словами представників дизайн-ательє, тримісне компоновкаування (водійське крісло посередині та два пасажирських з боків за ним) забезпечує більший простір для задніх пасажирів, ніж у машин бізнес-класу. Відстань від задніх сидінь до передньої панелі становить 1,5 метра.

В основі компакт-кара лежить алюмінієва рама, до якої кріпляться кузовні панелі зі склопластику. Розрахункова маса новинки – 600 кілограмів, з яких 200 кілограмів доведеться на акумулятори силової установки.

Ательє пропонує оснащувати Minima 50-сильним електромотором, який дозволить автомобілю розганятися до 130-160 кілометрів на годину. У компанії очікують, що при динамічному стилі їзди машина зможе проїхати без підзарядки близько 320 кілометрів. При використання компакт-кара в міських умовах запас ходу збільшиться до 480 кілометрів.

Компанія Lazzarini почала пошук інвесторів, готових вкластися в реалізацію проекту. За словами представників ательє, на створення повномасштабного дизайн-макету доведеться витратити близько 35 тисяч євро, а споруда робочого прототипу обійдеться в 300 тисяч євро. При великому обсязі виробництва вартість серійного Minima у дилерів може скласти близько 10 тисяч євро.

lazzarini_minima_1
lazzarini_minima_2
lazzarini_minima_3
lazzarini_minima_4

Схожі записи