Підвищений «зелений» тариф

На засіданні Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, що відбулося 7 листопада 2016 року було ухвалено рішення щодо встановлення надбавки до «зеленого» тарифу за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва.

vfi546

На засіданні Національної комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, що відбулося 7 листопада 2016 року було ухвалено рішення щодо встановлення надбавки до «зеленого» тарифу за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва.

Надбавку до «зеленого» тарифу встановлено ТОВ «Вітряний парк Причорноморський» (1 пусковий комплекс 6-ї черги Дмитрівського поля Очаківської ВЕС) та для ТОВ «Житомиркомунсервіс» (ГЕС на р. Тетерів, м. Житомир, вул Жуйка, 12).

Надбавка за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва встановлюється за умови дотримання таких рівнів використання обладнання українського виробництва:

Рівень використання обладнання українського виробництва, %

  • 30% – надбавка – 5%
  • 50% – надбавка – 10%

Згідно закону України «Про електроенергетику» (Стаття 17-1. Стимулювання виробництва електроенергії з альтернативних джерел енергії)

“Зелений” тариф встановлюється на електричну енергію, вироблену на об’єктах електроенергетики, у тому числі на введених в експлуатацію чергах будівництва електричних станцій (пускових комплексах) з альтернативних джерел енергії (крім доменного та коксівного газів, а з використанням гідроенергії – вироблену лише мікро-, міні- та малими гідроелектростанціями)
Надбавка до “зеленого” тарифу за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва встановлюється згідно Ст.17-3 закону.

Для введених в експлуатацію з 1 липня 2015 року по 31 грудня 2024 року об’єктів електроенергетики, у тому числі введених в експлуатацію з 1 липня 2015 року по 31 грудня 2024 року черг будівництва електричних станцій (пускових комплексів), які виробляють електроенергію з альтернативних джерел енергії (крім доменного та коксівного газів, а з використанням гідроенергії – лише мікро-, міні- та малими гідроелектростанціями), до “зеленого” тарифу встановлюється надбавка за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва.
Стан виробництва електричної енергії з альтернативних джерел та діючі тарифи

Схожі записи