Сонячна електростанція у формі серця

В Новій Каледонії з’явилась сонячна електростанція у формі романтичного серця. Електростанція забезпечуватиме енергією 750 будинків на острові.

solar_heart

Аби показати що й такі утилітарні об’єкти, як сонячні ферми, можуть виглядати мило, громадяни Нової Каледонії збудували таку у вигляді романтичного серця.

Найкрасивіша сонячна електростанція у формі серця потужністю 2 МВт буде виробляти енергію для 750 будинків на острові у Тихому океані, скорочуючи викиди вуглецю і зберігаючи природну красу околиць. Місцева компанія з виробництва напоїв Froico SA замовила будівництво цього приголомшливого “зеленого” об’єкту компанії Conergy. Вже наступного року сонячна електростанція має почати свою роботу.

Підштовхнуло новокаледонців ініціювати будівництво сонячної ферми, аби зменшити залежність французької території від закупівлі чужоземної енергії. За 25 років експлуатації сонячна ферма сприятиме запобіганню потрапляння близько 2 мільйонів тонн шкідливих викидів в атмосферу.

serce1

На створення сонячної електростанції у формі серця творців надихнула роща мангрових дерев, що виросла теж у формі серця виключно у природніх умовах, без втручання людини. Роща відома як “Coeur de Voh” є дуже важливим символом для народу Нової Каледонії, котрий показує наскільки незвичайною може бути природа. Сонячна електростанція матиме назву “Серце Нової Каледонії”, і буде рукотворної копією мангрової рощі і, за словами творців, стане знаковим об’єктом для альтернативної енергетики.

Схожі записи