Toyota Prius Prime витрачатиме 1,4 літра бензину на 100 кілометрів

На Нью-Йоркському автосалоні 2016 представили Toyota Prius Prime, яка заряджатиметься від побутової електромережі.

toyota-prius-prime-0

На виставці в Нью-Йорку компанія Toyota представила нову модифікацію гібрида Prius четвертого покоління – версію Prime. Відтепер вона буде підзаряджатися від побутової електромережі.

toyota-prius-prime-3

Звичайно Prius Prime матиме оновлений дизайн та більш легку конструкцію. А також 97-сильний бензиновий двигун об’ємом 1,8 літрів і електричний двигун потужністю 73 сили. Не обійшлось без модних фішок – гібрид забезпечили функцією голосового управління Siri Eyes Free від компанії Apple і бездротовою зарядкою для смартфонів. Цікавинка моделі – кліматична установка з електричним компресором і тепловим насосом, яка працюватиме під час руху на електротязі. Це суттєвий бонус, адже один з основних аргументів критиків електромобілів – те що звичайні кондиціонери сильно садять акумулятори. Як кажуть – «Любиш їхати, люби потіти :biggrin: ».

toyota-prius-prime-1

Отже про технічні характеристики гібрида Toyota Prius Prime.

Блок літій-іонних батарей ємністю 8,8 кВт*год збільшить запас ходу на електротязі майже вдвічі. Пробіг на акумуляторі 35 кілометрів, максимальна швидкість в електричному режимі 135 км/год. При повністю заряджених батареях і заповненому на 11,3 літра бакові, Prius Prime здатний подолати близько 960 км (600 миль). Витрата палива в змішаному циклі всього 1,4 л/100 км. Зарядка акумуляторів від звичайної побутової мережі (240 Вт) займатиме 3 години.

toyota-prius-prime-4

В продаж Toyota Prius Prime надійде вже восени 2016 року.

Схожі записи