Вирішення проблеми зміни клімату сприяє створенню нових робочих місць

Кількість людей, що працюють в галузі відновлюваних джерел енергії знаходиться на підйомі. Шукаєте роботу? Чи розглядає Ви можливість працевлаштування в сфері сонячної енергетики?

5745e0521300000105382bc8

Кількість людей, що працюють в галузі відновлюваних джерел енергії знаходиться на підйомі.

Шукаєте роботу? Чи розглядає Ви можливість працевлаштування в сфері сонячної енергетики?

Згідно з повідомленням Міжнародного енергетичного агентства (IRENA) промисловість та сфера відновлюваних джерел енергії швидко зростає.

У промисловості в даний час працюють 8,1 мільйона чоловік по всьому світу, що на 5 відсотків вище в порівнянні з минулим роком. Майже 3 мільйони чоловік працюють в секторі сонячної енергетики й приріст складає 1% на рік.
У той же час, в секторі викопного палива спостерігається скорочення робочих місць.

У США кількість робочих місць в сфері відновлюваних джерел енергії збільшилася на 6% у минулому році, в той час як зайнятість в нафтовій і газовій промисловості скоротилася на 18 %. Частка «сонячних робочих місць» зросла на 22 %, зокрема, завдяки значним пільговим кредитам.

В цілому, в сонячній енергетиці США було досягнуто значного успіху. Частково завдяки зниженню вартості установок сонячної енергетики, покращенню в ємності батарей і закритті десятків вугільних електростанцій. В даний час країна має близько мільйона сонячних енергетичних установок. Лідери галузі говорять ,що їх число може подвоїтися в протягом двох років.

Звичайно, що не всі задоволені зростанням використання відновлюваних джерел енергії, на жаль. Скаржаться представник профспілок: «Зростання використання поновлюваних джерел енергії і зусиль по боротьбі зі зміною клімату ставлять під загрозу сферу промисловості викопного палива і, таким чином робочі місця тих, хто там працює».

Дійсно, противники відновлюваної енергії наполягають на тому, що перехід від викопних видів палива залишать американців без роботи. Особливо актуальна тема альтернативної енергетики в такому штаті , як Західна Вірджинія, де майже 50 000 чоловік працюють у вугільній промисловості.

Але прихильники відновлюваної енергії наполягають на тому, що сектор буде компенсувати скорочення робочих місць в секторі викопного палива. “Сонце приносить робочі місця, екологічно чисту енергію і економічну активність,” сказав Rhone Resch, президент і виконавчий директор Асоціації Енергетичні галузі сонячної енергії.

«До 2020 року ми очікуємо, що більш 400 000 чоловік буде зайнято в галузі сонячної енергетики».

Схожі записи