Створено дешеві та високоефективні сонячні панелі

Німецька компанія SunOyster розробила технологію Concentrator Cell Receiver, що дозволяє у значній мірі підвищити ефективність сонячних панелей. В даний час власники батарей стикаються з проблемою обмежених розмірів дахів будинків, на яких встановлюються панелі, а також часто з неправильним розрахунком кута їх нахилу.

9351_infrachervone

Німецька компанія SunOyster розробила технологію Concentrator Cell Receiver, що дозволяє у значній мірі підвищити ефективність сонячних панелей.

В даний час власники батарей стикаються з проблемою обмежених розмірів дахів будинків, на яких встановлюються панелі, а також часто з неправильним розрахунком кута їх нахилу.

У нових установках компанія використовує напівпараболічні дзеркала і лінзи Френеля. Фахівцям SunOyster вдалося домогтися більшої концентрації променів сонячного світла на панелях за рахунок використання лінз.

Установка може виробляти 5 тис. кВт⋅год електроенергії на рік, тобто половину обсягу споживання середньостатистичного домогосподарства. Вартість одного пристрою визначена на рівні менше $7 тис. – в три рази менше, ніж ціна на одну стандартну сонячну панель.

Крім того, панелі з технологією Concentrator Cell Receiver відрізняють компактні розміри. Кожне дзеркало батареї в довжину становить чотири метри, завширшки – два метри. Всю конструкцію можливо повертати на 270°, кут нахилу – від 10° до 170°. Нові батареї будуть запропоновані в першу чергу компаніям, що володіють електростанціями, а до 2016 року компанія планує вийти на ринок побутових сонячних панелей.

Схожі записи