Tesla Motors заявили про рекордні продажі в першому кварталі 2015 року

Tesla Mototors відзвітували про продаж своїх електромобілів на початку 2015 року. На диво, продажі в першому кварталі року перевищили показники продажі в той же період минулого року. І незважаючи на це, Tesla Motors все ще у збитковій ситуації.

tesla_sold_1_q

Провідний американський виробник електромобілів Tesla Motors оголосила про статистику продажів електромобілів в 1-му кварталі поточного року, а тобто з січня по березень 2015-го року. За його підсумками, було продано 10 030 одиниць.

Даний показник виріс на 55% в порівнянні з 1-м кварталом минулого року. В 4-му кварталі 2014-го року було продано 9834 електромобілів. Проте чистий збиток компанії становить порядку 108 млн. доларів за минулий рік, тому компанія активно інвестує в розробку нових моделей, а також будівництво заводу з виробництва акумуляторних батарей.

tesla_all

В аналогічний період часу ж, тобто в першому кварталі 2014-го року, Tesla продали понад 6,5 тис. електромобілів Model S. Загальні ж продажі моделі випередили будь які очікування, склавши близько 18,5 тис. одиниць Tesla Model S обігнала за продажами ледь не всі провідні автокомпанії. Після цього автовиробник навіть змінив принцип поширення фінансової звітності і заявив, що відтепер буде розкривати дані про постачання машин протягом 3-х днів після завершення чергового кварталу.

Представники компанії уточнюють, що це зроблено спеціально для того, щоб сторонні аналітичні агенції та дослідницькі компанії отримували достовірну інформацію. У той же час похибка даних, яку Tesla не приховують, коливається в межах 1%, так як виробник враховує постачання виключно кінцевим покупцям, а не відвантаження в автосалони.

Глава компанії Елон Маск розраховує вийти на прибуток не раніше ніж до 2020-го року. Також він повідомив, що 30 квітня буде представлено новий продукт від компанії Tesla Motors. Очікується, що ним може стати домашня електростанція, яка може служити додатковим джерелом струму в будинку.

Схожі записи